c Новини канал 24 » Mhome Ukraine:: Мобильный дом, дачные дома, мобильные дачи, мобильные дома
(067) 443-44-43
Новини канал 24
___________________________________________________________________________________________________

Будинок, який може переїжджати разом зі своїм господарем. В Україні набувають популярності мобільні котеджі.

Їх виготовляють за каркасною технологією, з використанням цільнометалевої платформи, тому фундаменту таке житло не потребує. До того ж, можна забути про будівельні роботи та ремонт. Через 45 днів після замовлення, покупець отримує готове помешкання.

Зовнішнє облицювання будинку обирає клієнт, як і його внутрішнє планування. Як то кажуть, будь-який каприз за ваші гроші, головне, щоб квадратура дозволяла. 48 квадратних метрів – це стандартний блок. В ньому спокійно може розташуватися гостьова кімната, кухня, санвузол та спальня. Є варіанти будинків з меншою квадратурою та вдвічі більшою.

В такому будинку можна мешкати круглий рік .Опалює житло котел або ж, за бажанням, камін, воду нагріває бойлер. До того ж, стіни та підлога тут утеплені, а вікна – тільки металопластикові, тому таке помешкання ще й енергоефективне. Вартість такого мобільного котеджу залежать від його квадратури та оздоблення.

Житло у 20 квадратних метрів обійдеться від 10-ти тисяч доларів. 24 квадрати коштуватиме 16 тисяч. Стандарт мобільного будинку – 48 квадратів – від 37 тисяч доларів. Вдвічі дорожче обійдеться майже 100 метрів.

При купівлі такого котеджу, покупець отримує всі необхідні документи, як і на звичайний будинок.


____________________________________________________________________________________________________________________________
Все права защищены, копирование информации с сайта возможно только с разрешения администрации.